8 października zapraszamy rodziców i uczniów z Zamościa na specjalne spotkanie z Niebieską Szkołą.

01.10.2014

Wszystkich rodziców oraz uczniów zainteresowanych rejsami Niebieskiej Szkoły zapraszamy na specjalne spotkanie w Zamościu, które odbędzie się 8 października 2014 roku o godz. 18.00 w sali nr 1 III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida przy ul. Kilińskiego 15.

Spotkanie poprowadzi Marek Muszyński, który wraz z uczniami Niebieskiej Szkoły spędził ponad pół roku na morzach i oceanach.

W tej chwili są jeszcze wolne miejsca na rejs po Morzu Śródziemnym oraz na powrotny rejs z Karaibów do Polski - Transatlantyk East.

Myślałam tylko, jak wytrzymam dwa miesiące bez Internetu...”