Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Podejmując walkę z żywiołem, pokonuje słabość swych mięśni, zwycięża w zmaganiach...”

Ernest Hemingway

Niebieska Szkoła (18) Barbados i regaty

25.01.2018

Za nami całkiem udany pobyt na Barbadosie i w okolicy. W niedzielę na przykład wzięliśmy udział w regatach dookoła Barbadosu. Można powiedzieć, że zostaliśmy moralnymi zwycięzcami! Do mety co prawda nie udało się dopłynąć, bo halsówka pod prąd i wysoka fala jednak okazała się zbyt czasochłonna (nie wyrobilibyśmy się na metę w dozwolonym czasie), ale w naszej klasie (Classic) wycofały się wszystkie jednostki, przy czym my jako ostatni - walczyliśmy najdłużej :) Młodzież twierdzi, że żegluga regatowa, w dużym przechyle, dynamiczne zwroty i cała reszta im się podobała, no i chyba mówią prawdę. A teraz właśnie mijamy wyspę Antigua w drodze na St. Martin.

b8d3f4b7201517233963.jpg (małe)Regaty 1
fc56a8cef11517233984.jpg (małe)Regaty 2

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia, przeczytaj wspomnienia...

Myślałam tylko, jak wytrzymam dwa miesiące bez Internetu...”

ZOBACZ