Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Podejmując walkę z żywiołem, pokonuje słabość swych mięśni, zwycięża w zmaganiach...”

Ernest Hemingway

Niebieska Szkoła (18) Brazylia

08.01.2018

Przystanek pt. Natal w Brazylii możemy zaliczyć do bardzo udanych. Co prawda Brazylia cieszy się niepewną opinią, tzn. miejscowi ostrzegają, że niby niebezpiecznie nie jest, ale bezpiecznie też nie do końca (zostały podjetę odpowiednie kroki bezpieczeństwa), co jednak nie zepsuło nam postoju. Wczoraj zorganizowaliśmy świetną wycieczkę: przejazd po okolicznych wydmach, wizyta na najładniejszej plaży w okolicy itp. wrażenia niezapomniane!

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Z tego rejsu wrócili dorośli ludzie, w których wciąż pozostała dziecięca ciekawość świata.”

ZOBACZ