Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Podejmując walkę z żywiołem, pokonuje słabość swych mięśni, zwycięża w zmaganiach...”

Ernest Hemingway

Niebieska Szkoła (18) Równik

12.01.2018

Wróciliśmy z powrotem na naszą północną półkulę. A było to tak: "Widzicie tą szarą smugę? Ona wyznacza równik." I rzeczywiście, natychmiast za równikiem wpłynęliśmy w ulewę, która jakby czekała na nas. Jakby mogło padać tylko na półkuli północnej... Trwają też przygotowania do najwyżej jak dotąd punktowanego konkursu w mistrzostwach wacht - konkursu z prowadzenia klasycznej nawigacji zliczeniowej. Załoga testuje tradycyjne metody pomiaru prędkości i wyznaczania kursu. Zobaczymy co wyjdzie...

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Z tego rejsu wrócili dorośli ludzie, w których wciąż pozostała dziecięca ciekawość świata.”

ZOBACZ