Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi...”

Albert Einstein

TTSR 2018 - Sirevåg, Cruise in Company

25.07.2018

Cruise in Company przebiega pomyślnie. Załoga świetnie się bawi (tak twierdzą) i chociaż nie bierze udziału w wyścigu, to i tak jest fajnie. Po drodze do Stavanger zapłynęliśmy do Sirevåg - małego portu na południu Norwegii. Poza nami cumowało tu jeszcze kilka innych żaglowców. Mimo, że miasteczko jest raczej małe, to zwiedzających było bardzo dużo - czyli miejscowym chyba też się podobało. Z tutejszych atrakcji - bunkry, bunkry, zdecydowanie bunkry - zapewniają niespodziewanie niepowtarzalne przeżycia.

c29c5af3911532514198.jpg (małe)fot. P. Cichy
1983a06b2f1532514214.jpg (małe)fot. P. Cichy

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Z tego rejsu wrócili dorośli ludzie, w których wciąż pozostała dziecięca ciekawość świata.”

ZOBACZ