Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi...”

Albert Einstein

Zapraszamy na targi Wiatr i Woda w Warszawie

06.03.2018

Serdecznie zapraszamy już 8-11 marca na targi Wiatr i Woda w warszawskim Centrum EXPO XXI, stanowisko 102A. Na stoisku STS FRYDERYK CHOPIN będzie można zapoznać się z grafikiem rejsów na 2018/19 oraz nabyć odzież i gadżety związane z żaglowcem. Oferta rejsowa skierowana jest zarówno do młodzieży jak i dla dorosłych. Na zwiedzających będzie czekało również wiele innych atrakcji i niespodzianek. Do zobaczenia na stanowisku 102A!

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Myślałam tylko, jak wytrzymam dwa miesiące bez Internetu...”

ZOBACZ