PR 13.02.2023

22.02.2023

Dzisiejszy dzień zapamiętamy jako dzień ciężkiej pracy. Szlifowanie, piłowanie, malowanie. Z uwagi na fakt, iż większość osób już skończyło swoje lekcje, na pokładzie było wiele rąk do pracy. Widać, że bosman (wraz z całą załogą stałą) był zachwycony, my już trochę mniej… Poza tym Pani Lidka wraz z dzielną ekipą (czytaj: Szymon, Kacper, Jagna, dr Czarek i wielu innych otwartych na wyzwania żeglarzy) odbyła dzisiaj walkę z kokosem, a dokładniej mówiąc z jego grubą skorupą. Z kokosem jak z człowiekiem: jak się przebijesz przez zewnętrzną warstwę odkryjesz, jakie skarby, które ma w środku. Gdy bariery zostały pokonane i zwyciężczyni podzieliła się efektami walki z całą załogą. Poza tym wiele osób było zapracowanych, bo przygotowywało swoje walentynki na jutrzejsze święto zakochanych. Jedni otwarcie, inni bardziej po kryjomu:) Efekty poznamy jutro, tak więc do usłyszenia w Walentynki!