Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

Biuro armatorskie

Biuro 3Oceans mieści się w Warszawie.  To tutaj, w sercu Polski przygotowywane są rejsy, tu powstają nowe pomysły i projekty. Tutaj też powstała koncepcja Niebieskiej Szkoły.

Klaudyna Malanowska

W 3Oceans pracuje od 2010 roku. Zajmuje się administracją i kontaktem z Klientem. Z dyplomem magistra zakończyła studia na kierunku „Zarządzanie i marketing”. Jej pasja to literatura fantasy i snowboard. Lubi też tańczyć i chodzić po górach.

Łukasz Mucha

Głównym zadaniem Łukasza jest promocja idei Niebieskiej Szkoły, z którą jeździ po całej Polsce i przybliża jej założenia młodzieży podczas prezentacji. Bardzo pozytywny i towarzyski mieszkaniec stolicy.

Weronika Dyjas

Werka jest pasjonatką sportów wodnych, która w wolnych chwilach pływa na nartach wodnych, czy wakeboardzie, trenując te dyscypliny z młodzieżą. Do biura trafiła prosto z pokładu "Chopina", gdzie pełniła funkcję oficera. Odpowiada za wszelkie inicjatywy związane z Sail Trainingiem (Wychowaniem Morskim).