Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi...”

Biuro armatorskie

Biuro 3Oceans mieści się w Warszawie.  To tutaj, w sercu Polski przygotowywane są rejsy, tu powstają nowe pomysły i projekty. Tutaj też powstała koncepcja Niebieskiej Szkoły.

Klaudyna Malanowska

W 3Oceans pracuje od 2010 roku. Zajmuje się administracją i kontaktem z Klientem. Z dyplomem magistra zakończyła studia na kierunku „Zarządzanie i marketing”. Jej pasja to literatura fantasy i snowboard. Lubi też tańczyć i chodzić po górach.

Łukasz Mucha

Głównym zadaniem Łukasza jest promocja idei Niebieskiej Szkoły, z którą jeździ po całej Polsce i przybliża jej założenia młodzieży podczas prezentacji. Bardzo pozytywny i towarzyski mieszkaniec stolicy.

Wojtek Cisek

Vessel Manager

Marynarz z zawodu, żeglarz z zamiłowania. Jako bosman żaglowców, (między innymi Gedanii, Hi Ocean One) spędził wiele miesięcy na pokładach pływając głównie w akwenach Arktycznych (Morze Norweskie, Grenlandzkie, Barentsa, okolice Svalbardu). Absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni - tytuł inżyniera w specjalności - informatyczne wspomaganie nawigacji. Z Fryderykiem Chopinem związany jest od niedawna. Do jego zadań należy opieka nad stanem technicznym statku oraz realizacja zamówień dla naszych Mechaników oraz Bosmanów. Żaden rdzawy zaciek nie umknie jego uwadze.