Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

Niebieska Szkoła (18) już prawie koniec

18.02.2018

Koniec rejsu zbliża się coraz szybciej, właściwie to już jutro. Było dużo pływania, więc końcówkę wykorzystaliśmy jako obiecane, wyczekane wczasy na Karaibach. Ostatnie kilka dni spędziliśmy na St.Lucia i na Martynice. M.in.konieczne było odbycie ciekawych wycieczek po wyspach, na przykład na St.Lucia jedną z głównych atrakcji była kąpiel błotna pod wulkanem. Były też sportowe zawody między wachtami. W manzo wygrała wachta 3, a przeciąganie liny będzie dziś.

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia, przeczytaj wspomnienia...

Wspaniała przygoda u progu dorosłego życia - tak sobie myślałam...”

ZOBACZ