Po dwugodzinnym spotkaniu w Opolu

26.02.2015

Na spotkanie przyszło około 30 osób.

Spotkanie prowadził Marek Muszyński, który opowiadał przede wszystkim o życiu na żaglowcu, szkole i formalnościach jakie należy spełnić by zostac uczniem Niebieskiej Szkoły.

Był to bardzo dobry czas na zadanie wszelkich nurtujących pytań. A padło ich wiele.

Czy jest prąd [elektryczny] na statku?

Czy są prysznice?

Jaki zabrać ekwipunek?

Co ze szkołą?

Na te i inne pytania pomagała odpowiadać uczennica tegorocznej Niebieskiej Szkoły opolanka Paulina Śliwińska.

Dwugodzinne spotkanie minęło bardzo szybko. Niektórzy zostali jeszcze na kilka pytań.

Teraz prezentacje trwają w Bielsku-Białej. Po ich zakończeniu, na początku kwietnia będzie kolejne spotkanie otwarte dla wszystkich.

Już teraz zapraszamy