Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

Szkielet poszukiwany - Szczecin

27.09.2017

UWAGA!! Z OSTATNIEJ CHWILI! Poszukujemy 4 osób ze szkieletu, które w niedzielę (1.10.2017) o 12:00 pojawią się na pokładzie STS Fryderyk Chopin w Szczecinie aby pomóc nam przy uroczystości przekazania Tablicy upamiętniającej "cudowne" ocalenie Tadeusza Kościuszki, którą zabierzemy ze sobą w podróż na Martynikę. Uroczystość powinna potrwać ok. 4h. Chętnych prosimy o zgłoszenia na szkielet@3oceans.pl w temacie wpiszcie Kościuszko. Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia, przeczytaj wspomnienia...

Wspaniała przygoda u progu dorosłego życia - tak sobie myślałam...”

ZOBACZ