Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

TTSR 2018 - Wielki Finał

10.08.2018

Kolejny raz Reprezentacja Szczecina nie zawiodła i dała z siebie wszystko nie tylko podczas wyścigu ale i na paradzie załóg za co otrzymali 1 miejsce! W wyścigu również nie poszło najgorzej, 2 miejsce w klasie A. Dziękujemy!

Zachęcamy również do obejrzenia ciekawego materiału przygotowanego przez TVP 3 Szczecin:  https://www.facebook.com/TVPSzczecin/videos/2647788691913855/UzpfSTI5NDUwNDMwMDU3NTY1MTpWSzoyNjQ3Nzg4NjkxOTEzODU1/

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia, przeczytaj wspomnienia...

Z tego rejsu wrócili dorośli ludzie, w których wciąż pozostała dziecięca ciekawość świata.”

ZOBACZ