Armator

Firma 3Oceans Sp. z o.o. powstała w 2010 roku jako armator nowoczesnego jachtu s/y Amarant. Niedługo później zakupiła ona żaglowiec Fryderyk Chopin ratując go tym samym przed niepewną przyszłością, jaka rysowała się przed brygiem po połamaniu masztów. Flota rozrastała się – zakupione zostały również drewniane kadłuby oldtimerów „Polonia” i „Wielkopolska”, które są obecnie remontowane.

ARMATOR_DSC_0214.JPG (small)

STS Fryderyk Chopin to my!

Firmie 3Oceans od początku przyświecała idea edukacji morskiej młodzieży.  Wraz z nabyciem żaglowca Fryderyk Chopin realizowanie jej stało się realne. Powstał projekt Niebieska Szkoła, który ma być wydarzeniem cyklicznym dostępnym dla młodzieży licealnej i gimnazjalnej.

Ludzie tworzący 3Oceans to żeglarze z zamiłowania i zawodu. Dzięki ich pasji i zaangażowaniu firma rozwija się dynamicznie, Fryderyk Chopin pływa bezpiecznie, a oferta rejsów dla młodzieży stale się poszerza.

Myślałam tylko, jak wytrzymam dwa miesiące bez Internetu...”