Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

02 grudnia - Wieści z pokładu Niebieska Szkoła 37

02.12.2023

Nasz ostatni pełny dzień na suchym lądzie zaczął się od kolejnej dostawy zaopatrzenia. Tym razem obyło się bez rozsypania mąki czy makaronu i szybko zapakowaliśmy potrzebne rzeczy. Największą atrakcją tego dnia była gra miejska, w której udział brała każda z wacht. Dostaliśmy listę tematów, do których mieliśmy wykonać zdjęcia na terenie całego Las Palmas. Gra przyczyniła się do zintegrowania wacht i wykonaniem wielu pięknych zdjęć. Zabawa była przednia, a kreatywność uczestników nie sięgała granic. W przerwach nie zabrakło czasu na orzeźwiające lody, pyszne przekąski i oczywiście owoce morza. Morskie potwory były obecne na talerzach wielu uczniów. Jutro już wypływamy, więc żegnamy się już z Las Palmas i zastanawiamy się co zaoferuje nam Teneryfa.
Pozdrawiamy!!!
Nina Wójcicka i Maksymilian Pośnik

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Z tego rejsu wrócili dorośli ludzie, w których wciąż pozostała dziecięca ciekawość świata.”

ZOBACZ