Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

29 listopada - Wieści z pokładu Niebieska Szkoła 37

29.11.2023

Nadszedł kolejny dzień naszej wyprawy. O godzinie 1 przedwcześnie obudził nas alarm do żagli. Absolutnie rozbudzeni podołaliśmy kolejnemu brasowaniu rei grot i fokmasztu. Urozmaicając codzienne lekcje, każda klasa wychodziła zdobywać wiedzę na słonecznym pokładzie. Płynąc cały dzień z „zawrotną prędkością” wzdłuż niekończącej się Fuertaventury, naszych uczniów zabawiła cała rodzina delfinów. Na zakończenie dnia, podczas przepięknego zachodu słońca, razem śpiewaliśmy szanty, do akompaniamentu naszego ulubionego gitarzysty Michała. Mamy nadzieję na dobry sen i do zobaczenia w Las Palmas.

Agnieszka Małecka, Agata Płocica

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Wspaniała przygoda u progu dorosłego życia - tak sobie myślałam...”

ZOBACZ