Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi...”

Albert Einstein

Niebieska Szkoła 22

21.03.2019

"Nie chcemy zapeszać, ale od jakiegoś czasu w końcu udaje się płynąć na żaglach i to w dobrą stronę. Pierwsze kilka dni było raczej powolne - wiatry albo przeciwne, albo za słabe. Nie mamy tyle czasu, żeby stać i czekać na wiatr, więc trzeba było sporo wspomagać się silnikiem. Sztil na morzu ma tez pewne zalety (chociaż niedużo) - nadarzyła się rzadka okazja kąpieli w oceanie, prosto ze statku. Nikomu jednak nie udało się do nurkować do dna - pod nami było 5500 metrów wody. A od przedwczoraj uprawiamy fajna żeglugę po spokojnej wodzie, pod wszystkimi żaglami."

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Z tego rejsu wrócili dorośli ludzie, w których wciąż pozostała dziecięca ciekawość świata.”

ZOBACZ