Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

PR 10-11.04.2022

12.05.2022

 

Piąty i szósty dzień rejsu. Żegluga na pełnym morzu. Postawione zostały żagle, jak na razie grot, fok, marsle dolne i górne. Statek nabrał prędkości, jak i bardziej napiętego grafiku. Dwa alarmy do żagli, z czego jeden po północy. Próbny alarm opuszczenia statku i pierwsze wachty na przechyłach. Przemieszczanie się po pokładzie już nie jest to takie proste.. Tam fala, tu fala, porywisty wiatr i deszcz od czasu doczasu. Chopin zmierza w stronę Kuby. A wraz z końcem niedzieli i pierwszym poniedziałkiem zaczynają się lekcje (co prawda tylko organizacyjne), ale łatwo nie jest. Wszyscy walczą

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Wspaniała przygoda u progu dorosłego życia - tak sobie myślałam...”

ZOBACZ