Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies. x

Nauka jest jak niezmierne morze [...] Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”

Stefan Żeromski

PR 2-3.05.2022

12.05.2022

 

"Nasi załoganci byli dzisiejszego poranka bardzo zaspani z powodu rotacji wacht. Przed lekcjami musieliśmy szybko zrzucić żagle, ponieważ zaatakował nas szkwał. Obiad poprzedzony był alarmem do żagli, który świetnie wyostrzył nam apetyt na pyszny makaron ze szpinakiem. Ale to było nic w porównaniu do wykwintnej kolacyjki, na którą zaserwowano naleśniki z Nutellą i truskawkami. Najedliśmy się za wsze czasy, czyli do kolejnego śniadania. Kolejny dzień upłynął bardzo spokojne, lekcje minęły bardzo sprawnie. Wszyscy myśleli o jutrzejszym dniu dla statku i o tym, co będą wtedy robić." 

"Autorzy:Franciszek Doś, Bartłomiej Leśnik- Pilip"

Rejestracja uczestników

Zapisz się na rejs

Terminarz
rejsów

Sprawdź dostępne terminy

Program dofinansowań

Poznaj możliwości dofinansowania

Moja przygoda
z Niebieską Szkołą

Obejrzyj filmy i zdjęcia,
przeczytaj wspomnienia...

Z tego rejsu wrócili dorośli ludzie, w których wciąż pozostała dziecięca ciekawość świata.”

ZOBACZ